«Uber для мільярдерів»: скандальні перельоти герцогів Сассекських

Громадськість вважає марнотратством витрати королівської пари і зазначає, що подібні перельоти суперечать екологічному способу життя, за який виступають принц Гаррі і Меган Маркл.

У західних ЗМІ продовжують обговорювати подробиці шестиденної Меган Маркл і принца Гаррі на Ібісу. Згідно з журналом польотів, 6 серпня з аеропорту VIP Farnborough в Гемпширі королівська сім’я вирушила на Балеарські острови на літаку Gulfstream 200, який може вмістити до 19 осіб. А 12 серпня літак Cessna 500 XL, що належить NetJets та вміщує вже 9 чоловік, привіз герцогів Сассекських назад. Вартість перельотів склала € 21,8 тисячі.

NetJets, в чиєму авіапарку перебуває 750 літаків, здає їх в оренду по всьому світу. Вважається, що авіакомпанія обслуговує тільки дуже багатих клієнтів, за що її часто називають «Uber для мільярдерів». Гості мають можливість замовити індивідуальне меню і можуть перевозити домашніх тварин в салоні.

Читайте также:   Глобальне забруднення: ВООЗ не вважає пластик загрозою людству

Реакція громадськості не змусила себе чекати: британців обурила така марнотратність. Багато хто стверджує, що витрати королівської сім’ї оплачують платники податків.

Рішення пари використовувати приватний літак також піддалося критиці через шкоду перельоту для екології, оскільки пара позиціонує себе як захисників навколишнього середовища. В інтерв’ю з доктором Джейн Гудолл для британського Vogue принц Гаррі навіть заявив, що через обмеженість ресурсів і перенаселення планети вони з Меган планують завести максимум двох дітей. Однак на думку британців, герцог і герцогиня не підтверджують свою заклопотаність долею планети діями та не подають правильний приклад громадянам.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *