КНДР підірвала відділення спецзв’язку з Південною Кореєю

Армії обох країн приведені в підвищену бойову готовність

Північна Корея 16 червня підірвала міжкорейське відділення зв’язку в прикордонному місті Кесон. Південнокорейські війська приведені в підвищену бойову готовність. Про це повідомляє агентство Yonhap.

Вибух стався всього через кілька днів після того, як сестра північнокорейського лідера Кім Чен Ина — Кім Йо Чжон, анонсувала «трагічне повне руйнування марного спільного офісу зв’язку Північ-Південь».

Після вибуху будівлі південнокорейські військові посилили спостереження і готовність до можливих зіткнень поблизу напружених прикордонних районів. До цього підвищену бойову готовність зафіксували у військах Північної Кореї.

— На цей момент ніяких незвичайних, конкретних військових дій з боку північнокорейських військових виявлено не було. Ми уважно стежимо за ними, — сказав співробітник Об’єднаного комітету начальників штабів.

Читайте также:   Принц Швеції Карл Філіп показав фото зі свого весілля, яких ще не було в мережі

Раніше Кім Йо Чжон, сестра Кім Чен Ина, заявила, що в КНДР ображені агітацією, яку представники Південної Кореї намагаються організувати на території північного сусіда з метою заплямувати світлий образ вождя. Кім Йо Чжон пообіцяла, що «армія країни відреагує на ці провокації».

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.