Зеленський і Разумков поки не зможуть підписати закон про гральний бізнес

Депутати заблокували подальше прийняття законопроєкту

Закон про легалізацію азартних ігор в Україні, який Рада прийняла 14 липня після тривалого обговорення, в цей же день був заблокований. Депутати відразу ж зареєстрували два проєкти постанов про скасування відповідного рішення парламенту. Про це свідчить інформація на сайті Ради.

Проєкт постанови №2286-д-П внесла група депутатів на чолі з Вадимом Новинським. Автори проєкту постанови №2286-д-П1 — група депутатів фракції «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко і позафракційні, які приєдналися до них.

Тексти проєктів постанов поки не оприлюднені на сайті Ради. Поки парламент не винесе на розгляд в сесійній залі та не проголосує за їх прийняття або відхилення, законопроєкт заблокований, тобто ні спікер парламенту, ні президент не мають права поставити під ним свої підписи.

Читайте также:   Україна встановила квоту на імміграцію 5 тисяч іноземних айтішників

За законопроєкт №2285-д проголосували 248 депутатів. З них 224 — парламентарії від «Слуги народу» (у фракції була незначна кількість противників закону і тих, хто утримався). Всі інші фракції жали червону кнопку — в тому числі ОТЗЖ і «Батьківщина», які заблокували закон. Підтримала «слуг» тільки депутатська група «Довіра» (18 голосів), кілька депутатів з групи «За майбутнє» (4) і позафракційні (2).

Таким чином Рада зняла встановлену 11 років тому — в 2009 році — заборону на гральний бізнес. В «Слуга народу» вважають, що ринок в країні продовжував процвітати, але нелегально і бюджет недоотримав «мільярди гривень». Однак у депутатів з інших фракцій була маса зауважень і претензій до законопроєкту.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.