Україна приєдналася до проєкту «Місячне село»: навіщо і що це нам дасть

Україна повинна зробити свій вагомий внесок в проєкт стабільної життєдіяльності людини на Місяці, заявив глава Держкосмосу Володимир Усов

Україна стала членом Moon Village Association — глобальної неурядової організації, метою якої заявлено підтримку неформального спілкування з досліджень Місяця між урядами, промисловістю, науковцями та громадськістю. Про це повідомили в Держкосмосі.

Такий крок — не тільки доступ до міжнародної інформаційної бази досліджень Місяця, але і шанс взяти активну участь в передових космічних проєктах, зазначив у Facebook глава Державного космічного агентства Володимир Усов.

«Наступний крок людства — це не підкорення Марса, а створення можливостей для підтримки стабільної життєдіяльності в умовах космосу. Якщо ми це навчимося робити на рівні орбітальних станцій на Місяці, то зможемо здійснити це і на Марсі, і на супутниках Юпітера, і де завгодно», — підкреслив він.

Читайте также:   Продажи смартфонов в мире: самые весомые игроки рынка

Moon Village Association — міжнародна неурядова організація зі штаб-квартирою у Відні. Заснована у 2017-му заради «об’єднання зусиль» приватної промисловості, урядів та інших секторів з дослідження Місяця. Сприяє співпраці з чинними або запланованим програмам розвідки Місяця, як в державних, так і в приватних ініціативах. У складі — близько 220 індивідуальних та 22 інституційних членів з півсотні країн.

Така угода «допоможе розвинути потенціал космічної галузі України» і посприяє залученню людей в країні до космічних ініціатив, відзначили в MVA.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.