Кулеба повідомив про масову евакуацію українців з Єгипту, Шарм-ель-Шейха та Шрі-Ланки

Також багато наших громадян застрягло на кордоні з Польщею

У вівторок почали вивозити українських туристів, яким скасували рейси через закриття авіасполучення. Тільки з Єгипту протягом 17 березня вилетіло шість літаків SkyUp Airlines, повідомив глава МЗС України Дмитро Кулеба на своїй сторінці в Facebook.

— Єгипет — SkyUp Airlines почав вивозити наших людей з Шарма, за що компанії велика подяк. Вранці вже 5 літаків на Бориспіль, 1 — на Львів. Консул допомагає. Спільно з Владиславом Кріклієм працюємо з туроператорами й авіакомпаніями, щоб допомогти нашим громадянам, — підкреслив Кулеба.

Він додав, що на Шрі-Ланці застрягли 105 громадян України, посольство займається питанням їх евакуації. Щодо евакуації українців з Польщі Кулеба заявив, що вирішується питання про виділення додаткових автобусів для пунктів пропуску на кордоні.

— Завдяки домовленостям наших прикордонників з польськими наші автобуси заїжджають до Польщі, збирають наших людей і перевозять їх на територію України. Консули допомагають, в окремих випадках працюють прямо на кордоні, — запевнив Кулеба.

У МЗС при цьому підкреслили, що 17 березня з Шарм-ель-Шейха було повернуто 1,5 тисячі українців. Так, в Бориспіль прибуло 6 рейсів (на них прилетіло тисяча сто сорок шість українців). Ще 2 літаки прибули до Львова, один — в Харкова.

У свою чергу в Госпогранслужбі заявили, що з 00:00 16 березня по 6:00 17 березня виділеними органами місцевої влади автобусами забезпечено доставку в Україну майже 3,4 тисячі українців. Переміщення громадян здійснювалося через пункти пропуску:

«Ягодин-авто» (з польської сторони — «Дорохуськ») — 890 українців, «Рава-Руська» ( «Хребенне») — 1550 осіб, «Краковець» ( «Корчева») — 950 осіб.

Станом на 17 березня у світі від наслідків коронавіруса померли 7 тис. 85 осіб, заразилися 174 тис. 300 осіб. У світі число жертв інфекції COVID-19 досягла 7 тисяч 85 осіб за станом на ранок вівторка, 17 березня.

В Україні на коронавірус COVID-19 захворіли вже 7 осіб. Одна пацієнтка померла від коронавіруса.

Читайте также:   Персональна виставка Дарії Іващенко «Золотий улов»

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.