З Днем Конституції, Україно!

 Історія свята і урочистості, що проходять сьогодня в Одесі і Києві

28 червня 1996 року в Верховній Раді України було прийнято історичне рішення — держава отримала найголовніший закон, який закріпив правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

Прийняття Конституції виявилось дійсно кропіткою роботою — українським депутатам довелось працювати над проектом цілу добу, не залишаючи при цьому сесійної зали. Документ містить багато важливих для незалежності країни факторів — зокрема положення про державні символи України, державну мову та право приватної власності. Прийняття Конституції стало ключовим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Читайте также:   Дельфинарий "Немо" прекратил работу

У звʼязку зі святом в Україні пройшли урочисті покладання квітів до памʼятників видатних українців. Зокрема у Києві тисячі людей зібрались вшанувати цей день біля меморіалу творцю першої Української та однієї з перших у світі конституцій Пилипу Орлику.

В Одесі, в парку імені Т. Шевченка відбулася урочиста церемонія покладання корзин і квітів до пам’ятника Великому Кобзареві. У заході взяли участь керівництво міста та області, депутати, дипломати, представники різних родів військ Збройних Сил України та силових структур, духовенство, громадськість.

З нагоди 23-й річниці Дня Конституції у парку імені Т. Шевченка проходить святковий концерт.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.