Українцям дозволили в’їзд до Болгарії, але з негативним тестом на коронавірус

Експрес-дослідження має бути зроблено протягом 72 годин до прибуття в країну

Болгарська влада спростила в’їзд для ряду країн, серед яких є Україна. Так, туристи повинні мати при собі тест на коронавірус з негативним результатом. Про це повідомляє Reuters.

— Туристи з України зможуть в’їжджати до Болгарії з 30 липня при наявності негативного тесту на коронавірус, зроблений за 72 години до прибуття. З 28 липня Болгарія буде приймати громадян балканських країн, а також Молдови, Ізраїлю та Кувейту при тих же умовах, — зазначено в повідомленні.

Як пише видання, через заборони на поїздки в Болгарії різко знизилася кількість туристів. У зв’язку з цим уряд країни прийняв рішення спростити правила в’їзду для деяких країн.

Читайте также:   Цікаві факти про іменинника дня Діму Коляденко (ФОТО)

Як писала «КП в Україні», різні держави переглядають політику в’їзду-виїзду іноземців регулярно (Україна — не виняток), і тому списки будуть змінюватися. Але за станом на 7 липня громадяни України можуть з’їздити у 23 країни. Вони діляться на «червоний» і «зелений» списки. По приїзду з яких потрібно пройти двотижневу самоізоляцію за допомогою додатка «Дій вдома» або отримати негативний ПЛР-тест на коронавірус. Із «зелених» громадяни України можуть повертатися без обмежень, а іноземцям потрібен страховий поліс.

Без обмежень українських мандрівників приймають такі країни:

Сербія
Албанія
Північна Македонія
Єгипет
Туреччина
Афганістан
Мексика
Чорногорія
Болгарія (до 31 липня)
Мальдіви (необхідно подати декларацію про стан здоров’я на сайті Міграційної служби країни за добу до прильоту)
Антигуа і Барбуда
Пакистан

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.