Переможницею «Міс Всесвіт 2019» стала активістка з ПАР

Українка Анастасія Суббота не увійшла в ТОП-20

Переможницею «Міс Всесвіт 2019» стала 26-річна Зозібіні Тунзі з ПАР. Для представниць цієї країни це вже третя корона в даному конкурсі. Фінал змагання відбувся в Атланті в залі кіностудії Tyler Perry Studios.

Зозібіні Тунзі родом із Цоло, провінція Східний Кейп. Її мати працює директором школи, а батько викладає в місцевому ВИШі. У 2018 році дівчина закінчила Технологічний університет Кейптауна, отримавши ступінь бакалавра зі зв’язків з громадськістю та управління іміджем. Вона займається пілатесом і любить дивитися реаліті-шоу по телевізору. В анкеті Тунзі зазначено, що дівчина є «пристрасним активістом» по боротьбі з гендерним насильством і у всіх своїх соцмережах розповідає про гендерні стереотипи.

Читайте также:   Юна гімнастка представляє Україну на міжнародному цирковому фестивалі

Це друга спроба Зозібіні завоювати корону «Міс Всесвіт». У 2017 році дівчина брала участь в національному конкурсі «Міс ПАР», але програла Демі-Лей Нель-Петерс.

Першою віце-міс стала 24-річна Медісон Андерсон з Пуерто-Ріко. Другою віце-міс — 25-річна красуня Софія Арагон, яка представляла Мексику. У ТОП-5 також увійшли «Міс Таїланд» і «Міс Колумбія».

Українка не ввійшла в ТОП-20

Представниця України 26-річна Анастасія Суббота із Запоріжжя не увійшла в ТОП-20 конкурсу. Дівчина за професією веб-дизайнер. Вона захоплюється живописом, спортивною хореографією і боксом, а також вивченням іноземних мов.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.