Меланія Трамп в останній раз прикрасила Білий дім до Різдва і Нового року

Перша леді США другий рік задала декораторам патріотичну тему — «Прекрасна Америка»

Меланія Трамп в останній раз прикрасила Білий дім до Різдва і Нового року. Фотографії та відео святкової резиденції президента США перша леді опублікувала на своїх сторінках в Інстаграм і Твіттер.

— У це особливий час року я рада поділитися «Прекрасно. Америкою» і віддати належне величі нашої великої нації. Разом ми прославляємо цю землю, яку всі з гордістю називаємо домом, — написала дружина Дональда Трампа.

У цьому році темою святкового декору стала «Прекрасна Америка». Пряниковий будиночок зробили в формі Білого дому, а на ялинку, доставлену з Західної Вірджинії на возі майже тиждень тому, повісили прикраси у вигляді Air Force One — літака ВПС США, на борту якого знаходиться президент США. На ялинці знайшли місце яскраво-жовті банти та прикраси, зроблені школярами, на яких вказані їхні імена і вік.

Читайте также:   «Мисс Украина 2018» Вероника Дидусенко продолжает борьбу с правилами самых больших мировых конкурсов красоты (ВИДЕО + ФОТО) 

Прикрашати Білий дім за традицією допомагали волонтери, але через пандемію коронавірусу їх було менше. Для декору президентської резиденції використовували білі троянди, а також класичні різдвяні прикраси червоного і золотого кольору.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.