ПЛР-тести з Китаю доставлять у лабораторії по всій країні до кінця доби

Їх вистачить більш, ніж на 10 днів

У ніч на 23 березня в Україну з Китаю прилетів літак з двома видами тестів, які допоможуть діагностувати коронавірус у наших громадян. Тести ПЛР (полімеразної ланцюгової реації) доставлять в лабораторії вже до кінця цього дня. Про це повідомляє прес-служба президента України.

— Україна забезпечена тестами для виявлення COVID-19 більш, ніж на 10 днів. Цього тижня відбудеться ще кілька поставок в країну тестів і медичних засобів. Перші 250 тисяч експрес-тестів розподілять таким чином: близько 100 тисяч відправлять у критично важливі підрозділи й організації — перш за все в діючі підрозділи Збройних сил України, Державної прикордонної служби, Національної гвардії та поліції. Решту передадуть у лікарні, які визначені, як базові для протиепідемічних заходів, — йдеться в повідомленні.

Читайте также:   Коронавірус: що відбувається в Україні та світі 1 квітня

В ОПУ пояснюють, що якщо експрес-тест визначає у людини COVID-19, то лікарі повинні взяти додатковий зразок для його підтвердження в лабораторії за допомогою тесту на ПЛР.

— Цей тест є одним з найбільш точних методів діагностики, через те, що дає можливість визначити наявність інфекції навіть при мінімальному вмісті її штамів у біологічному матеріалі. Першу частину партії тестів ПЛР вже до кінця понеділка доставлять в лабораторії по всіх областях України, — запевнив в Офісі глави держави.

Також Іл-76 привіз в Україну перші 80 тисяч респіраторів і 10 тисяч комбінезонів захисту, які спрямовані для лікарів і медиків швидкої допомоги в різні регіони країни. У Китаї закупили і доставили нам апарати штучної вентиляції легенів.

Читайте также:   В Ухані від коронавіруса помер перший керівник медустанови

За словами заступника голови МОЗ станом на 23 березня у 73 українців виявили китайський вірус нового типу. За добу зафіксували 26 нових випадків.

Чернівецька — 25 хворих, летальний — 1, видужав — 1;

Житомирська область — 2, летальний — 1;

Івано-Франківськ — 5, летальний — 1;

Київська — 5;

Донецька — 1;

Дніпропетровська — 2;

Львівська — 2;

Тернопільська — 1;

Черкаська — 1;

Київ — 29.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.