Як уберегтися від коронавіруса: проста порада вірусолога

Професор моделювання інфекційних захворювань запропонував дієвий спосіб профілактики зараження

Для того, щоб уберегтися від коронавіруса, потрібно всього лише змінити своє ставлення до захворювання: діяти так, немов ви вже заразилися. Про це пише медичний портал з посиланням на думку професора-інфекціоніста Грема Медлі з Лондонської школи гігієни і тропічної медицини.

У цьому випадку людина перестає панікувати й починає вживати заходів, щоб не передати інфекцію навколишнім.

«Дійте як заражений, не уникайте зараження, — пояснив професор свою думку. — Мийте руки так, як ніби ви не хочете передати вірус. Подумайте про свої контакти — ви хочете заразити їх?».

Фахівець радить по можливості ізолюватися, мити руки, застосовувати антисептики, стежити за змінами свого здоров’я, допомагаючи організму у важкий для нього період відновитися.

Читайте также:   В Ухані школярів на карантині змусили вчитися віддалено через DingTalk. Вони за ніч обрушили рейтинг додатка Alibaba, щоб його видалили з App Store

Але найголовніше в порадах медика — це психологічна складова. Людина перестає боятися і починає діяти розумно і виважено, піклуючись вже не тільки про себе, а й про оточення. Це дає прекрасні результати.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.