«Британський» штам коронавірусу виявився небезпечнішим, ніж передбачалося

Смертність від нього до 70% вище, ніж від «звичайного» вірусу

Вчені уряду Британії провели дослідження, результати якого встановили, що новий «британський» штам коронавірусу небезпечніше, ніж нинішній. Дослідники стверджують, що летальність від нього на 30-70% вище. Про це повідомляє «Science Alert».

— Дослідження показали, що вірус на 35-45% легше потрапляє в людські клітини і передається від людини людині. Небезпечну мутацію виявили вже в 82 країнах, а в США число випадків зараження новим штамом B.1.1.7 подвоюється кожні 10 днів, — пише видання.

Однією з можливих причин зростання ризику смертності вчені називають високу кількість вірусу в організмі зараженого «британським» штамом, що тягне за собою більш серйозний перебіг коронавірусу. Попередньо вчені прогнозують критичну ситуацію з поширенням даного виду вірусу вже до березня.

Читайте также:   В Ухані за добу вперше ніхто не заразився коронавірусом

— Ці дані показують, що B.1.1.7, ймовірно, стане домінантним варіантом у багатьох штатах США до березня 2021 року що призведе до подальшого сплеску COVID-19 в країні, якщо не будуть негайно вжиті термінові заходи щодо пом’якшення наслідків, — зазначено в документі.

Як зазначено в повідомленні, занепокоєння у вчених також викликає варіант можливої мутації нового штаму коронавірусу, що може вплинути на результат вакцинації населення.

Вперше новий штам коронавірусу в Великобританії було виявлено 14 грудня. Тоді прем’єр-міністр країни Борис Джонсон заявив, що новий штам коронавірусу може бути більш смертоносним, ніж попередній. Пізніше цю версію підтвердили експерти. Після проведення досліджень і з’ясувалося, що за цим стоїть новий варіант звичного вже коронавірусу SARS-CoV-2.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.