WORLD BODYPAINTING FESTIVAL: тріумфальні перемоги УКРАЇНСЬКОЇ КОМАНДИ

World Bodypainting Festival — один з найбільш незвичайних фестивалів у світі. Місто Клагенфурт, де проходить фестиваль, є столицею австрійської провінції Карінтія

Саме в цьому надзвичайно красивому і мальовничому місці, оточеному Альпами, щорічно відбувається злиття візуального мистецтва з мистецтвом ритмів, а тисячі відвідувачів з різних країн світу поклоняються красі бодіарту. Українська команда міжнародного бренду KODI PROFESSIONAL вже вдруге бере участь у фестивалі, і вже закономірно — з блискучим результатом.

Вперше українські майстри взяли участь у фестивалі 2018 році і стали справжнім відкриттям. Перевершуючи успіх більш досвідчених майстрів з різних країн світу, українці вигравали одну перемогу за іншою, а судді відзначили несподівано високий рівень підготовки всієї команди. Свій 22-й World Bodypainting Festival Австрія проводила з 7 по 13 липня. Художники з більш ніж 50 країн, близько 30 000 відвідувачів, фантастичні істоти, одночасно лякають і зачаровують — атмосфера була незабутньою. Незважаючи на високу конкуренцію, українці в черговий раз підтвердили свій професіоналізм і здивували креативністю мислення. Як результат — перші позиції в фестивальних рейтингах і більше 7 призових місць.

Читайте также:   А ви «за» облаштування зелених зон на трамвайних коліях?

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.