В Україну під виглядом гуманітарки завезли тонну брендового одягу, взуття та аксесуарів

Реальну вартість вантажу встановить експертиза

З Польщі в Україну 15 травня прибула вантажівка з речами, які по документах були вказані як гуманітарна допомога. За фактом же там виявилася тонна одягу, взуття та біжутерії відомих світових брендів. Таких, як: Asos, Timberland, Columbia, Champion та ін.

— Оглядова група в вантажівці виявила категорично нові товари з етикетками різних виробників — понад 900 кілограмів одягу, 816 пар взуття і три ящики біжутерії. Зараз триває експертиза щодо встановлення вартості виявленого вантажу, — повідомили в Держприкордонслужбі.

А вранці 14 травня за 5 кілометрів від кордону з Румунією були помічені дві машини італійської та польської реєстрації. Водіїв вдалося зупинити тільки після 14 попереджувальних пострілів вгору. Згодом одного «пачкаря» (так називають контрабандистів, які промишляють підробленими сигаретами) — водія автомобіля, вдалося зупинити. Він притягнутий до відповідальності за ст.202 КУпАП, іншому вдалося втекти. Ще одних «пачкарей» злякали і ті втекли, кинувши пакети з підробленими сигаретами.

Читайте также:   Виктория Бекхэм примерила главный цвет 2019, опередив заявление экспертов

І це ще не все. На кордоні з Польщею чоловік намагався дати хабар прикордоннику, щоб той закрив очі на велику партію імпортного пива. В Україну водії хотіли завезти 750 банок пінного.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.