Як одягатися молодій мамі — за прикладом Ірини Шейк

Страх майже всіх майбутніх мам — втратити після народження дитини зв’язок із зовнішнім світом, мало не забути рідну мову, постаріти відразу на 15 років і на стільки ж кілограмів поправитися і, як наслідок, перестати бути просто класною та модною. Ірина Шейк всі ці побоювання розвіює і своїм прикладом доводить: маленька дочка — зовсім не перепона для того, щоб сексуально виглядати в бікіні, ходити по подіумах Лондона, Мілана чи Парижа, подорожувати та добре одягатися.

Поки Бредлі Купер весело проводить час в Лос-Анджелесі, Шейк регулярно потрапляє в об’єктиви папараці з коляскою на вулицях Мангеттена. Звичайно ж, у квітчастих ультракоротких сукнях, пляжних шортах і кроп-топах.

Читайте также:   Сколько забаратывают звёзды на Instagram?

Дочка Шейк і Купера з’явилася на світ у березні 2017 року, і в перші місяці після пологів супермодель з’являлася на людях переважно в вільних светрах (наприклад, Alberta Ferretti), прямих джинсах, легінса та світшотах, які не ускладнюють рух.

У міру дорослішання дівчинки в гардероб Ірини Шейк повернулися квіткові сукні з глибоким вирізом, міні-спідниці, шовкові комбінації — в тому числі з колекцій Андрія Артемова для WOS — і скіні. Сьогодні Ірина — справжнє уособлення крутий молодої матусі, яка встигає і пограти з дитиною в парку під бризками фонтанів, і сходити на масаж. Радимо брати приклад!

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.