Рекордний контракт в історії спорту: зірка американського футболу отримає півмільярда доларів

Соккер не в пошані — Роналду з Мессі про такі гонорари можуть тільки мріяти

Гравець американської Національної футбольної ліги (НФЛ) з клубу Kansas City Chiefs Патрік Махоумс підписав 10-річний контракт на 503 мільйони доларів. Це рекордний контракт в історії спорту, повідомляє пресслужба NFL.

Нова угода 24-річного футболіста набере чинності в 2021 році і розрахована на десять років. Нинішній контракт з клубом, підписаний Махоумсом в 2017 році, закінчується після закінчення поточного сезону. За новою угодою квотербек заробить близько 500 млн доларів.

В цьому році, напередодні переговорів за новою угодою, Махоумс непогано посилив свої переговорні позиції. За підсумками минулого сезону футболісти «Канзас-Сіті» стали переможцями Супербоула вперше з 1970 року, а Патрік Махоумс був визнаний найціннішим гравцем зустрічі (MVP), ставши наймолодшим футболістом в історії ліги, який отримав титул MVP і завоював Супербоул.

Махоумс, який виступає на позиції квотербека, був обраний «Канзас-Сіті» на драфті 2017 року за десятим номером.

— Це найбільший контракт в історії спорту, оскільки Махоумс став першим спортсменом з контрактом на пів мільярда доларів і першим гравцем в НФЛ, який став найбільш високооплачуваним спортсменом у світі спорту, — заявляють у NFL.

Читайте также:   Євро 2020: стали відомі потенційні суперники України

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.