«Карантинні теплиці»: Ресторан в Амстердамі придумав, як працювати під час пандемії

З 11 травня замовити столик зможуть усі охочі

Ресторан Mediamatic Eten в Амстердамі переосмислив свою концепцію у зв’язку з пандемією коронавіруса. Тепер гостей пригощають у затишних ізольованих будиночках з прозорими скляними стінами, які нагадують теплиці й дозволяють дотримуватися дистанції за всіма правилами карантину. 

«Serres Sépparées,» Окремі теплиці «- це одна з наших нових концепцій ресторанного бізнесу. В ситуації, що склалася складно відкрити заклад з обмеженим простором. Тому ми вирішили розширитися і створити безпечний і затишний будинок, щоб партнери могли виходити в світ у вільний час», — написали в інстаграмі закладу.

Всього на території ресторану встановили 5 «карантинних теплиць», що забезпечують часткову ізоляцію. Персонал носить рукавички і захисні щитки. А страви подають на спеціальних дошках, щоб не порушувати дистанцію.

Поки відвідати ресторан могли тільки члени сім’ї і друзі персоналу. Але з 11 травня в Нідерландах очікується послаблення карантинних заходів, і долучитися зможуть всі охочі. Правда, столики вже заброньовані аж до 26 червня.

Читайте также:   The Labassin Waterfall: удивительный ресторан посреди водопада

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.