Торгово-розважальні центри і готелі Києва відкриють 30 травня

Вже на цих вихідних жителі столиці зможуть відвідати їх, але розважальні зони працювати не будуть

Вже на цих вихідних для відвідувачів відкриються готелі і торгово-розважальні центри столиці. Однак розважальні зони останніх працювати не будуть. Про це 27 травня під час онлайн-брифінгу розповів мер Києва Віталій Кличко.

— Хочу повідомити, що сьогодні комісія з надзвичайних ситуацій міста прийняла рішення про відкриття в столиці ТРЦ (без роботи розважальних зон), — сказав він.

Заклади зможуть приймати відвідувачів з 30 травня. Хостелів це не стосується.

— Для готелів прописані чіткі вимоги, яких вони повинні дотримуватися. Температурний скринінг співробітників і постояльців. Масковий режим поза номерів. Дозволяється одночасне перебування відвідувачів у вестибюлі з розрахунку не більше однієї людини на 10 квадратних метрів площі приміщення, — зазначив Кличко.

Ресторани при готелях поки будуть працювати на винос і на обслуговування людей в номерах. Рішення про відкриття ресторанів і кафе в столиці комісія з надзвичайних ситуацій прийме окремо.

За добу в Києві на коронавірус захворіли ще 29 осіб, з яких четверо — медики. Від хвороби померли троє людей, 44 — одужали. Таким чином, за станом на ранок 27 травня коронавірус виявили у 2739 жителів столиці: 64 померли, 442 — одужали.

Читайте также:   Готель в Дубаї пропонує знижки постояльцям, які пройшли вакцинацію від ковіда

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.