Хто насправді й навіщо придбав київський готель «Дніпро»

Контроль над легендарним готелем у центрі Києва отримав 32-річний Олексій Ігунін, який раніше торгував автомобілями й займався турбизнесом. Хто це і чому стартова ціна виросла в 13 разів?

У середу, 15 липня, на Європейській площі в Києві було багатолюдно. Біля готелю «Дніпро» стояла карета швидкої допомоги, а в лобі готелю можна було побачити чоловіків в піджаках і сорочках — всі вони прийшли подивитися або взяти участь в аукціоні з продажу готелю «Дніпро». Організатор заходу — Фонд державного майна України (ФДМУ) підійшов до процесу торгів креативно. Поки 29 інвесторів торгувалися між собою в онлайн-режимі, журналісти й сповнені співчуття дивилися інтерв’ю експертів, які розповідали про приватизацію. Після трьох раундів торгів в аукціоні перемогло маловідоме ТОВ «Смартленд» з Броварів, яке погодилася заплатити за готель рекордні 1,11 млрд грн, випередивши найближчого конкурента на 111 грн 11 коп. Це приблизно $40 млн.

Читайте также:   Коллекционный спорткар Bizzarrini 5300 за $1,6 млн

Власники компанії не схожі на заможних бізнесменів, і, на думку опитаних  експертів, привернуть сторонніх інвесторів. Імовірність відкриття казино в готелі учасники ринку оцінюють як високу.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.