Тарантіно заявив про завершення карʼєри в кіно

Оскароносний режисер Квентін Тарантіно заявив, що фільм «Одного разу в Голлівуді» стане останньою стрічкою в його карʼєрі у кінематографі.

За словами 56-річного кінематографіста, він не збирається закінчувати творчу діяльність та бачить себе у майбутньому письменником. Режисер нагадав, що і раніше в його плани входило зняти тільки 10 фільмів.

«Якщо ми говоримо про кіно, то, думаю, тут я досяг кінця шляху. Я віддав кінематографу все, що був винен. Якщо «Одного разу в Голлівуді» чекає комерційний успіх в прокаті, це буде для мене додатковим аргументом. Добре йти на піку слави – тоді й десятий фільм не потрібно знімати», – резюмував Тарантіно.

Нагадаємо, що світову популярність Квентін Тарантіно здобув після стрічки «Кримінальне чтиво» (1994), яка принесла йому «Золоту пальмову гілку» Каннського кінофестивалю, а також премії «Оскар» і «Золотий глобус» за найкращий сценарій. До творчого доробку режисера також відносяться фільми «Скажені пси» (1992), «Джекі Браун» (1997), «Убити Білла» (у двох частинах, 2003-2004), «Доказ смерті» (2007), «Безславні виродки» (2009), «Джанго вільний» (2012) і «Мерзенна вісімка» (2015).

Читайте также:   «Мені сказали, що в мене залишилися лічені дні»: мати Селени Гомес розповіла про серйозні проблеми зі здоров'ям

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.