В Україні без світла — 41 населений пункт, у Карпатах — замело

У горах Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей — ризик сходження лавин

У ніч на 5 лютого в Україні увірвалася негода. Разом зі зливами та снігопадами вона принесла й потужні пориви вітру. В результаті без світла залишився 41 населений пункт у двох областях: Одеській — 24, Івано-Франківській — 17.

У різних куточках країни дороги засипало масою снігу, для їх розчищення залучили 578 одиниць техніки та 773 робочих. Про це повідомили в Держслужбі з надзвичайних ситуацій.

Станом на 6 ранку в центральних і південних областях України йде дощ, місцями сильний дощ, в західних, північних, північно-східних областях невеликий сніг. Більшість доріг дуже мокрі. У Дніпропетровській області місцями ожеледиця. На перевальних ділянках доріг протягом ночі випали значні снігові опади. На Ужоцькому перевалі — 30 сантиметрів снігу.

Читайте также:   Небезпечне кіно: користувачів торент-сайтів атакує шкідливий вірус

На високогір’ї Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей — значна сніголавинна небезпека (3 рівень). Можливе сходження лавин при низьких додаткових навантаженнях, окремих природних середніх і великих лавин. Людям порадили утриматися від походів. Помірна сніголавинна небезпека (2 рівень) — в середньогір’ї Львівської області.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *