Людмила Фіщук: Lucie – це символ позачасової елегантності, якості та витонченості

Сьогодні ми поспілкувались із Людмилою, талановитою засновницею бренду Lucie. Вона розповіла про своє неймовірне життя – від ролі мами та коханої дружини до успішної підприємниці. Людмила поділилась своїми хобі та вподобаннями. Давайте докладніше дізнаємося, які аспекти її життя впливають на творчий процес та розвиток її бренду.

Людмила, розкажіть, будь ласка, про початок вашого шляху як засновниці бренду Lucie. Як виникла ідея створення власного бренду одягу?

Чітке розуміння, що я сповнена натхнення на створення власного бренду прийшло, коли я носила під серцем дитину у 2021 році. Якраз у період вагітності було багато вільного часу, аби налагодити всі процеси виробництва та зайнятись творенням. Перша моя колекція була успішно розпродана, від таких результатів ентузіазму було ще більше. Це стало не тільки прибутковою справою, а просто невіднятною частиною мого життя, вдячність клієнтів за якісний виріб та зацікавленість до бренду мотивувала на щось більш масштабне. Тому вже зараз з гордістю можу сказати про те, що ми успішно досягаємо нових вершин, та впевнено крокуємо з командою до своїх цілей. 

Як ви вдало поєднуєте роль мами, дружини та підприємниці? Які виклики ви зустрічаєте і як знаходите баланс між сімейним та професійним життям? 

Насправді всі ці ролі даються мені дуже  легко, тому що все це мені в задоволення. Люблячий чоловік, який завжди тішить увагою та компліментом, доня, яка порадує посмішкою та новими маленькими досягненнями, та вдячність клієнтів — роблять своє діло!

Читайте также:   Looks like Gucci is preparing a collaboration with Adidas


Що для вас означає бренд Lucie які принципи лежать в основі створення кожного виробу?

Lucie – це символ позачасової елегантності, якості та витонченості. Народжений зі щирої любові до української моди та прагненням до досконалості, LUCIE представляє колекції одягу, що уособлюють мистецтво класики та інновацій. Ми приділяємо особливу увагу вибору натуральних тканин, майстерності пошиття та вишуканим деталям. Ми віримо у створення ідеального базового гардероба, де кожна річ гармонійно поєднується з іншою. Наші моделі — це класика, яка легко адаптується до будь-якого стилю та образу. Від вишуканих в’язаних виробів до ретельно продуманих лекал — кожна деталь говорить про наше прагнення до досконалості.

Ваш бренд активно розвивається в онлайн просторі. Як ви бачите вплив цифрової сфери на модну індустрію, та як це відображається на діяльності Lucie?

Цифрова сфера впливає на наш бренд позитивно, та дає нам можливість розвиватись та показувати свою якість не тільки в Україні, а й в кожному куточку світу. В планах команди Lucie вже є багато ідей, щодо реалізації розвитку в різних країнах світу завдяки цифровій сфері.

Людмила, ви вказали, що знаходите сили у лижному спорті та занять в спортзалі. Як ці уподобання впливають на творчий процес та концепцію вашого бренду?

Обожнюю відключатись від буденності, саме ці заняття мені надають таку можливість, в такі моменти приходить багато нових ідей щодо розвитку бренду. Я відчуваю, що це моє особисте місце відпочинку і рефлексії. Під час лижних трас або тренувань у спортзал, маю можливість насолоджуватись природою чи сконцентруватись на фізичних вправах, що допомагає розчинити творчий блок та вивести свіжі ідеї на по верхню.

Бренд Lucie заснований у 2020 році та вже успішно розвивається. Які плани та амбіції у вас на майбутнє, зокрема щодо відкриття першого офлайн бутика у Чернівцях?

Читайте также:   Pantone has published the 10 best colors for 2022

Звичайно, відкриття бутика, зараз, це на першому місці в планах. А надалі, розвивати бренд в найкращому напрямку, створюючи особисту історію та унікальність. 

Додатково  орієнтуватися на міжнародний ринок та звичайно ж відчиняти двері у наш простір в інших містах України та і не тільки.

Чи впроваджуєте ви культурну спадщину та сучасні тенденції у дизайні вашого одягу? Як ви бачите роль цих елементів у створенні унікального образу для кожної жінки?

Наші корені та культура – це не просто спадщина, а справжній скарб, який жадає нашої уваги та розвитку. У нас, у команді, переконані, що наш бренд повинен стати посередником у популяризації української ідентичності. Важливо ретельно вплітати нашу історію в сучасні реалії. Зараз ми активно готуємо гарну колекцію до Дня Вишиванки, якою з нетерпінням поділимося з вами найближчим часом. Не пропустіть!

Як ви підтримуєте свою власну мотивацію та інспіруєте інших?

Моя мотивація це і є моя робота, мої маленькі успіхи та прагнення до більшого. Люди стежать за модою та надихаються нею, тому певне цим і подаю приклад та інспірую інших.

Людмила, як ви бачите індивідуальність кожної жінки у вашому одязі? Як Lucie допомагає кожній клієнтці відчувати себе впевнено та стильно, відтінюючи її унікальність?

Читайте также:   Rihanna launches her first perfume under the Fenty Beauty brand

Ми інвестуємо у стиль, комфорт та довговічність наших речей, а також прагнемо до того, щоб кожна жінка могла висловити свою унікальність, одягаючи речі створені з любов’ю та увагою  до деталей. Ці цінності можуть слугувати основою для всіх рішень.

Ваш бренд Lucie акцентує на створенні ідеальних базових елементів гардероба. Як ви враховуєте різноманітність тіл та розмірів у своїй колекції, зокрема для жінок розмірів pluse size?

Зазвичай, у нас в колекціях присутньо мало речей  pluse size, бо у нашого бренду великі розміри не є популярними. Проте ми готові надавати індивідуальні послуги пошиття чи в’язання за їх індивідуальними мірками, та вважаємо це великим плюсом нашого бренду.

Чи  прагне Lucie враховувати потреби та бажання клієнток усіх типів фігур та розмірів у процесі дизайну та створення виробів? Які ініціативи ви вживаєте для включення кожної жінки у світ моди?

Звичайно, як сказано вище, ми надаємо клієнту можливість індивідуального пошиття чи в’язання за їх мірками. Також ми додаємо у стандартну розмірну сітку більші розміри. А взагалі у нас ідеально розроблена розмірна сітка, саме тому більшість наших речей є розмір one size який підійде на будь-який тип фігури, зріст та розмір. 

 

Інтерв’ю підготувала: Ярмаркіна Юлія 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 11

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *