Бізнесмени обʼєднуються задля наближення перемоги України

Сім благодійних бізнес-форумів Big Money були проведені впродовж 2 місяців у Лос-Анджелесі, Чикаго, Маямі, Нью-Йорку, Лондоні, Валенсії та Аліканте. 

До участі змогли долучитись понад 2,5 тис.українців та 43 українських бізнесмени, які стали спікерами на заходах. Кожен з них обмінювався своїм досвідом, пояснював стратегії розширення бізнесу в умовах кризи та конфлікту і розповідав, як вони наразі надають підтримку Україні.

За словами Олексія Горбачова, благодійні форуми Big Money для нього —   можливість надати допомогу людям не тільки у сфері інвестицій, а й у сфері порад і рекомендацій.

«Моя головна мета, коли я виходжу на сцену, полягає не тільки в заробітку, а й у наданні допомоги. Коли люди діляться своїм досвідом, вони, як правило, передають соціально позитивний досвід. Однак у своїх статтях я також використовую негативний досвід, який може запобігти майбутнім помилкам. Адже всі ми — люди та всі ми помиляємося.

Я хотів би, щоб люди, які навчаються у Big Money і відвідують мої виступи, завжди отримували чесну інформацію, яка може допомогти їм і запобігти неприємностям. Адже ми всі тут, щоб допомагати одне одному, і моя філософія ґрунтується на партнерстві та співпраці» – поділився Олексій, інвестиційний радник, девелопер, TOP SELLER агентства нерухомості AX CAPITAL в Дубаї.

Ці форуми стали не тільки майданчиком для обміну досвідом та ідеями, а й сприяли формуванню величезного об’єднання бізнес-спільноти. Воркшопи, нетворкінг ігри та лекції від провідних експертів розкрили перед учасниками та гостями форумів стратегії планування, секрети тайм-менеджменту, а також методи розбудови та виживання бізнесу у кризові періоди.

Однак основний акцент цих подій – благодійний аспект. Кожен учасник форуму міг придбати благодійний квиток, спрямувавши кошти на допомогу українській армії. За цей період вдалося зібрати неймовірну суму – 2 625 250 гривень, що вже були передані до різних благодійних фондів, зокрема United24 та V.I.P Тернопіль. А за увесь час широкомасштабного вторгнення вдалось задонатити – 8 559 637 грн

Ці кошти стануть важливою допомогою у забезпеченні потреб Збройних Сил України та підтримкою їхніх важливих ініціатив. За словами організаторів, кожна гривня, зібрана під час Big Money форумів, призначена для того, щоб допомагати армії, надаючи їй необхідні ресурси для виконання завдань. Такий формат форумів дозволяє не лише збирати індустріальних лідерів та талановитих підприємців разом, але і робити вагому благодійну справу.

«Упродовж року ми провели понад 20 форумів по всьому світу. Адже у кожній країні є українська діаспора, бізнесмени, які уже релокували свій бізнес або роблять перші кроки у новому місті. Хочу зазначити, що від початку війни Big Money став соціальним проєктом, який працює на благо українському народу та армії», – зазначає Ігор Клига, СЕО Big Money

Big Money форум став не лише місцем обміну думками та знаннями, а й справжньою платформою для підтримки національних оборонних сил. Ці заходи виявилися місцем сили, енергії та нових знань, де народжуються історії успіху нових українських бізнесменів. Це справжнє об’єднання сил на користь спільної мети — процвітання та захисту України. 

Читайте также:   «3 млрд грн на рік тільки від рекламних послуг». Гетманцев запевняє, що Facebook і Viber згодні платити ПДВ в Україні

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 24

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *