Постреліз Благодійного творчого проєкту «Дует із зіркою»

30.08.2020 на сцені Sky family Park відбувся концерт п’ятого сезону благодійного творчого проєкту із соціалізації дітей з особливими потребами «Дует із зіркою»

Проєкт проводить ГО “Мистецька ліга”, Школа естрадного та джазового мистецтва, школа вокалу KievArtMusic за підтримки Міністерства культури України.
Вже вп’яте на великій сцені разом заспівали зіркі української естради та діти, щоб привернути увагу суспільства до проблем інклюзії у нашій країні.

Адаптивний карантин, що його запроваджено у країні, наклав відбиток на організацію заходу – тож організатори вибрали відкритий великий майданчик Sky family Park, аби дотриматися усіх умов карантину. А тому останні вихідні літа вийшли дуже цікавими.
Учасники концерту зібралися з різних куточків України: із Києва, Одеси, Ізмаїла, Ужгорода, Білгород-Дністровського, Миколаєва та ін.
До участі у концерті також були залучені вихованці київської благодійної організації «З теплом у серці» (голова Наталя Комаренко). Такий склад учасників повністю відповідає меті проєкту – налагодити діалог між суспільством та всіма учасниками, які залучені у важливому процесі промоції інклюзії в країні.

Читайте также:   Дослідження: Термін придатності креативного директора модного бренду - 5 років

Велика шана всім артистам, які взяли участь у п’ятому сезоні благодійного творчого проєкту «Дует із зіркою», це Народні артисти України: Ніна Матвієнко, Володимир Гришко, Анатолій Гнатюк, Ольга Сумська, Оксана Пекун, популярні українські співаки Катя Chilly, EL Kravshuk, Володимир Борисюк, Eugenia Scarlett, Олексій Сагаловський, Masha Goya, Ксанті, Ilchy, гурт TheВЙО. Для дітей спілкування з такими артистами, а тим паче спільний виступ – це досвід та можливість повчитися у профі, це позитив та емоції, які залишаться з ними на все життя. Концерт провели Ірина Винничук, Анюта Славська, Іван Потехін, Петро Полтарьов.

Діти отримали Кубки від компанії Дніпро-трофі та подарунки від журналу «Однокласник» та Виставки космічних пригод. А дорослі – неймовірні букети від студії декору «Flayer de lux” студії ексклюзивних фуд-букетів «Iva-li” та салону краси Korali. А торговельна марка «Лімо» пригостила усіх присутніх морозивом.

Читайте также:   До суду надійшов ще один позов про скасування нового українського правопису

Родзинкою свята став гімн, який було написано спеціально для проєкту, його разом заспівали усі учасники концерту. Яскравою фінальною точкою вечора став феєрверк, що зробили партнери – компанія Піро Сінтез.
Ось так ми провели останній день літа – щиро, тепло, весело, з неймовірними емоціями та в компанії кращих друзів!

Дякуємо за висвітлювання проєкту та промоцію ідей інклюзії усім інформаційним партнерам: Радіо “Країна ФМ”, радіо “КультураUA, радіо «яскраве», радіо Київ ФМ, ТБ канали Київ, М2, «Культура», «Джазхауз ТВ», ЭКО ТВ, Алантра ТВ, журнал для дітей “Пiзнайко”, журнал “Ukrainian people”, журнал «Однокласник», журнал «Fostylen», журнал “Cosmolady”. Інтернет портали: TuT-Ua.com, VTrendi, Бета, Эмоджи, Fostylen, 44 ua, Lucky Ukraine.Park

Читайте также:   Дорого-багато: Ізраїльський ювелір створив захисну маску з золота і діамантів

50% коштів за вхідні квітки, компанія Sky family перерахувала на потреби дітей з особливостями розвитку

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *