«Оскар» 2021: вже відомі головні претенденти на перемогу

«Оскар» 2021: вже відомі головні претенденти

Стали відомі номінанти на премію «Оскар» цього року. Вони були оголошені під час онлайн-трансляції на сайті Американської академії кіномистецтв. Лідирує за кількістю номінацій фільм «Манк» режисера Девіда Фінчера. Знята стрічка за сценарієм його батька Джека Фінчера. У головній ролі – Гері Олдман, якого кіноакадеміки висунули в цьому році на премію в номінації «краща чоловіча роль». Сюжет картини – розповідь про створення Германом Манкевіцем сценарію фільму «Громадянин Кейн».

Одним з головних претендентів на перемогу в шести номінаціях стала драма «Земля кочівників» американського режисера Хлої Чжао. Це історія Ферн, яка втрачає роботу через кризу і закриття єдиної фабрики в її містечку. У фургоні вона відправляється в подорож Америкою. На своєму шляху Ферн зустрічає таких саміх як вона сучасних кочівників. Раніше в цьому році «Земля кочівників» стала переможцем у двох найпрестижніших номінаціях премії «Золотий глобус», яку називають генеральною репетицією перед «Оскаром» – картині дістався приз як кращому фільму-драмі і приз за кращу режисуру.

«Оскар» 2021 безсумнівно увійде в історію, як премія в якій жінки отримали максимальне представництво. Золоту статуетку за кращу режисуру можуть отримати дві представниці прекрасної статі, а Хлоя Чжао встановила рекорд, ставши жінкою з найбільшою кількістю номінацій в рамках однієї церемонії нагородження. Їх у неї чотири. Раніше таке вдавалося лише чотирьом режисерам-чоловікам.

Другий жінкою-режисером, яка вступить в боротьбу за найвищу нагороду Кіноакадемії стала стала Еміральда Феннел. Її драма «Дівчина, що подає надії» розповість історію Кассандри, колишньої студентки престижного Університету. Тепер вона живе з батьками і змушена працювати в кафе. А серед ночі Кассандра перевтілюється на месницю, полюючу на кривдників беззахисних жінок.

Ванесса Кірбі, Віола Девіс, Френсіс Макдорманд, Андра Дей і Кері Малліган претендують на «Оскар» в номінації «Краща актриса». У категорії «Кращий актор» за приз поборються Ентоні Хопкінс і Чедвік Боузман.

Відбудеться 93-а церемонія вручення премії «Оскар» 25 квітня 2021 року в Лос-Анджелесі.

Читайте также:   "Набукко" третий показ оперы в Одессе

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *