Burning Man цьогорiч проходить у віртуальній реальності. Ось що буде і як взяти участь

Велика частина активностей безкоштовна для відвідування

Щорічний артфестиваль Burning Man, заснований ще в 1986 році й в останні роки проходив в пустелі Блек-Рок в Неваді, відкрився в VR-форматі. А тема 2020 року — «Мультивсесвіт». Учасники заходу досліджують астрономічну теорію про можливість існування безлічі паралельних всесвітів.

Як можна здогадатися, і формат, і тема продиктовані пандемією коронавірусу: організатори сподіваються, що так фестиваль зможуть «відвідати» народу не менше, ніж зазвичай (від 65 до 80 тисяч). А за словами директора творчих ініціатив проєкту Кіма Кука, Burning Man 2020 року — це «грандіозний експеримент, який може стати несподіваною можливістю розширити межі творчості за допомогою віртуальних технологій».

Читайте также:   Встигніть придбати: Квитки на "ТОП 100: Гордість та краса України"

Всього представлено 10 платформ, в тому числі віртуальний джаз-клуб, вечірка, джакузі та звичайний балкон. Буде представлений і так званий храм (гігантська дерев’яна статуя людини), яку традиційно «спалять» в фіналі фестивалю, 6 вересня. Дійство, зрозуміло, теж буде відбуватися онлайн.

Для участі необхідно створити профіль в Burning Man і перейти на портал Kindling. Щоб подорожувати по Всесвіту фестивалю, VR-гарнітура не обов’язкова. Досить мати ПК або смартфон. Велика частина контенту безкоштовна, але є й активності, за які доведеться заплатити.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *