14-річна модель Анастасія Бондарчук стала обличчям бренду NANOJY

Редакція журналу Financoff поспілкувалася з 14-річною моделлю Анастасією Бондарчук про яку пише Forbes, яка неодноразово прикрашала обкладинки fashion-глянців, таких, як: Vogue, Elle, L’officiel, Harper’s Bazaar і багатьох інших…

 

Крім того, Настя стала обличчям нового бренду – португальсько-української колаборації під назвою NANOJY. Ми спробуємо випитати секрет успіху дівчини, адже вона встигла попрацювати з такими luxury брендами як: Dolce & Gabbana, Versace, Fendi, Dior, Valentino, Louis Vuitton і багатьма іншими. Чому дизайнери обирають Анастасію? І чи планує вона по закінченню навчання займатися модельним бізнесом? Про все це докладніше в інтерв’ю з Настею.

Анастасіє, напевно, основне питання, яке цікавить мільйони дівчат по всьому світу, це ЯК? Як Ви змогли в 14 років потрапити на сторінки видання Forbes, куди зазвичай потрапляють найбагатші, найуспішніші люди світу, такі як: Кайлі Дженнер, Білл Гейтс, Стів Джобс та інші?

Доброго дня. Ви знаєте, мені й самій до цієї миті не до кінця віриться. Звичайно ж, можу сказати одне – будь-який вид діяльності, як і будь-яка людина в цьому виді діяльності, може стати успішною. Головне – це комплексний підхід у всьому! Знаєте, як казав А. П. Чехов, і як каже моя продюсер Ельвіра Гаврилова (до речі, це її заслуга, що я на сторінках Forbes і багатьох інших рейтингових видань): «У людині повинно бути все прекрасним: і обличчя, і одяг, і душа, і думки». Ось також і в бізнесі, і в будь-який інший діяльності повинно бути прекрасним все: те, як ви виглядаєте, як працюєте (а я справжній трудоголік), те, як ви ставитеся до людей (це ваша душа). Я щиро люблю людей. Ніколи не конфліктую на знімальних майданчиках. А ще важливо те, хто вами займається. У моєму випадку – це міжнародна рекламна компанія Amillidius. А мені пощастило більше за інших, оскільки мною особисто займається власник цього агентства – Ельвіра Гаврилова. Всі ці фактори в сукупності призвели до того, що я потрапила на сторінки видання Forbes.

Але, звичайно, не буду заперечувати той факт, що моєму успіху сприяла співпраця з такими лакшері брендами, як: Dolce & Gabbana, Versace, Fendi, Dior, Valentino, Louis Vuitton і багатьма іншими. Після моєї останньої передкоронавірусної зйомки в Мілані для L’officiel мені подзвонили з Forbes і запропонували дати інтерв’ю, що мотивує дітей і підлітків на успіх.

Настя, Ви щойно згадали такі бренди, як: Louis Vuitton, Versace, Dolce & Gabbana… Ми знаємо, що Ви неодноразово працювали з цими брендами, а планка підбору моделей для таких гігантів модної індустрії – дуже висока. Всі ми прекрасно розуміємо, що багато обкладинок у рейтингових виданнях успішно і за дорого продаються і купуються. Але, ми також знаємо, що такі рейтингові видання, як: Vogue, L’officiel і Harper’s Bazaar не розмінюються на високий чек. Вони переживають за свою репутацію і запрошують тільки тих моделей, які дійсно їм подобаються і підкреслюють їх рейтинг та імідж. Розкажіть про співпрацю з цими брендами. Видайте секрети того, як утриматися на плаву серед цілого моря конкурентів, і щоб вас і далі запрошували кращі з кращих.

Читайте также:   7 евро за безвиз: что ожидает украинцев въезжающих в Европу?

Ви знаєте, а секретів-то немає! По-перше, зараз я скажу, можливо, дуже банальну фразу, одну з тих, які вимовляють актори під час отримання “Оскара”, – спасибі моїм батькам за гени! У мене модельна зовнішність і стандартні, форматні параметри, які влаштовують лакшері бренди. Мені пощастило народитися саме в цю епоху з цими зовнішніми даними. Якби я народилася, наприклад, 20-30 років тому, моя фігура, зріст, могли б здаватися ну зовсім немодельними. Зараз це формат, тому мене запрошують.

По-друге, як я вже говорила, я людина працьовита. Я не страждаю на зіркову хворобу на знімальному майданчику. Якщо потрібно, я можу працювати й в -8°C з ранку до вечора в Альпах з відкритими плечима. І я не зриваюся ні на кого, не кричу, що я замерзла або втомилася. Потрібно працювати – я працюю. Так, звичайно, наступного дня після таких зйомок я можу злягти із запаленням легенів, але я працюю і не нию. Звичайно ж, організатори зйомок, продюсери, лінійні продюсери цінують це і запрошують мене.

Я весь час вчуся у топмоделей. Я постійно проходжу тренінги, дивлюся навчальні уроки, ходжу на майстер-класи, для того, щоб удосконалити своє фотопозування, міміку, займаюся акторською майстерністю та іншим. Гадаю, тому зі мною і працюють кращі бренди. Але, мабуть, краще вам запитати у них самих.

Анастасіє, ось розмовляючи з Вами, я бачу, що Ви дуже легка, позитивна людина. Але все врешті-решт не так просто, як Ви говорите. Це колосальна праця! Розкажіть, скільки років Ви вже в модельному бізнесі? І як все починалося?

Все починалося ще 7 років тому. В мої 7-8 років мама часто відправляла мене на модні дитячі покази, в модельні школи. І протягом декількох років я надихалася тим, щоб займатися цією діяльністю професійно. П’ять років тому, у віці 9 років, я познайомилася з Ельвірою Гавриловою. Тоді вона тільки починала створювати свою маркетингову компанію Amillidius, але вже мала рейтинговий проєкт “Майбутнє України. Діти “, в рамках якого займалася продюсуванням дітей. Після нашого знайомства вона запросила мене для участі в декількох проєктах і, мабуть, зрозуміла, що на мене чекає успіх. По суті, вона – моя творча мама, і вона відкрила мене світу!

Ми створили портфоліо, я стала займатися акторською майстерністю, фотопозуванням, відвідувала різні школи й тренінги, і незабаром Ельвіра стала возити мене за кордон. Спочатку це були проєкти в рамках її журналу, далі – проєкти її друзів, які працюють за кордоном, а саме – Монако, Мілан… Після кількох таких проєктів мене помітили й запросили попрацювати для лакшері брендів. Ось якось так все і починалося. До речі, перша зйомка була для кампейну Dolce & Gabbana.

Зараз ми багато говоримо про лакшері бренди. Це все бренди міжнародного рівня. Але ми знаємо, що Ви також працюєте і з українськими, грузинськими дизайнерами. З брендами пострадянського простору. Зокрема, Ви стали обличчям лукбуку ювелірної колекції Іраклі Макацарія. Розкажіть, як працювалося з холостяком? Ви тоді прикрасили обкладинку нашого видання, а зйомки проходили в снігових Альпах. Як все пройшло?

Читайте также:   Міжнародну Букерівську премію отримав французький письменник Давид Діоп

Я хочу сказати, що Іраклі Макацарія – це наставник, друг і напрочуд гарної душі людина. Ви знаєте, коли на знімальному майданчику працюєш зі справжнім професіоналом, чоловіком, красивим чоловіком, коли тобі 14, а йому 35, і потрібно грати практично лав-сторі, присутній момент незручності. Однак він вміє згладжувати гострі кути, підтримає де треба, пожартує, щоб зняти напругу. Я закохана в цю людину. І я впевнена, його майбутній обраниці дуже пощастить.

Так, дійсно, зйомки проходили в італійських Альпах біля неймовірно красивого озера Браєс. Лінійним продюсером проєкту була моя улюблена Ельвіра Гаврилова. Ми літали на зйомки великою командою з 12 осіб. Одна з моїх улюблених фотографів Соня Плакидюк працювала з нами на знімальному майданчику, Amillidius зняли приголомшливий ролик, який, до речі, набрав десятки тисяч переглядів в YouTube і його навіть показали на телебаченні. Було холодно, але прекрасна, душевна компанія і дружня атмосфера зігрівали мене навіть у -8.

Зараз Ви стали обличчям нового проєкту під назвою NANOJY – колаборації Ельвіри Гаврилової і Юлії Лятавської. Розкажіть, як це було? Що за проєкт? Чи подобаються вам вироби цього бренду? Чи відрізняється рівень організації кампейнів та якість продукції лакшері брендів від українських?

Ой, ви знаєте, мені дуже приємно, що мене запросили стати обличчям цього бренду. Це неймовірно гарні колекції. Вони виконані в дусі сучасних реалій, я маю на увазі COVID-19, карантин, тому що всі вироби, які ви можете побачити на фото в цій статті, йдуть в комплекті з рукавичками, які захищають руки від можливих контактів з бактеріями. Цей проєкт – душа і серце мого продюсера Ельвіри Гаврилової. Вона й сама справжнісінька модниця і все, що хотіла б носити сама, вона втілює у своїх моделях. Вона володіє приголомшливим почуттям стилю, і я кажу це не для того, щоб потішити її. Я готова носити абсолютно кожний виріб з цих колекцій. Вони відрізняються жіночністю, чого особливо не вистачає іншим брендам. Сучасні тенденції дедалі більше тяжіють до унісексу, стирання кордонів між статями.

Ви питаєте за рівень організації? Так, він відрізняється. Більш того, я можу сказати, що навіть в кращу сторону. Зйомки для NANOJY проходили в рідній Одесі, і я відчувала себе голлівудською зіркою. Команда складалася з більш ніж 20 осіб, а зйомки проходили в 4-х локаціях, що уособлюють 4 стихії: вогонь, землю, воду і повітря. 

«Вогонь» ми знімали на Куяльницькому лимані. Для цього спеціально була запрошена команда піротехніків зі студії вогню SEIYA. Вони оформили логотип NANOJY у полум’ї, на тлі якого і проходила зйомка. Було спекотно, було страшно, здавалося, що втрачу волосся, але це було дуже красиво! «Воду», безумовно, знімали на березі улюбленого Чорного моря. «Повітря» знімали в Гідропорті Одеса на тлі приголомшливих дельтапланів. Фільмування «Землі» проходило також на Куяльнику, можна сказати, в «заїждженій» локації, але ми вичавили з неї більше, ніж можна собі уявити. Локація була схожа на пустельний марсіанський пейзаж.

Анастасіє, дуже дякуємо Вам за інтерв’ю. Ми бажаємо Вам ще більших висот, успіхів у всіх починаннях. Ну, і наостанок, поділіться з нами по секрету, яким буде наступний проєкт? Коли плануєте зйомки за кордоном, адже кордони вже починають потихеньку відкриватися?

Читайте также:   Вчені: Афірмації не допомагають стати щасливішими та багатшими

Наступні зйомки будуть для журналу VIVA. До речі, в колаборації з Dolce & Gabbana, Valentino і NANOJY. Саме в одязі цих брендів будуть проходити зйомки на приголомшливій локації в одеському ресторані Sabaneev. Для нас також буде працювати флорист від компанії Mostana. Загалом – це буде дуже крутий проєкт. 

З приводу закордонних зйомок, звичайно плануємо, але вже на вересень. Серпень я хочу присвятити родині, ми відлітаємо відпочивати. А після, звичайно ж, старт навчання, зйомок. Вже є кілька запрошень з Нью-Йорка, декілька проєктів в Монако, Мілані, Парижі. Уже зовсім скоро життя потече у звичному ритмі.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *