5 фраз, за ​​якими відразу видно неадекватного замовника

Сьогодні у багатьох людей поняття “таргетолога”, “СММ-ника” і “копірайтера” досить розмиті, і дуже часто замовники і наймачі щиро дивуються, чому менеджер соціальних мереж не пише їм професійні блоги. І ця проблема у фахівців зустрічається повсюдно! Сьогодні розповім, як вузьким фахівцям у сфері онлайн-маркетингу відразу виявляти не зовсім грамотних замовників, і як вести себе з тими, хто усвідомлено дозволяє собі непрофесійну поведінку.

“Ви ж хочете підвищити свій навик: напрацювати досвід і потім хвалитися роботою в такому великому проекті як мій! Так що давайте ви попрацюєте бесплатно: а я вам дам рекомендації, що там тієї роботи в будь-якому випадку “

Дуже перебільшено, але суть одна – якщо людина хоче отримати від вас результат праці, але не хоче давати щось цінне у відповідь, краще гарненько подумати про таку співпрацю. Звичайно, бувають і такі випадки, коли робота у великому і успішному проекті окупається самим фактом, але запитайте себе, чи той це випадок. Пам’ятайте, будь-яка робота повинна бути оплачена, і не варто брати участь там, де вас не цінують як фахівця.

“Послухайте, ваша робота не може коштувати більше 200 $! Так що давайте зійдемося на 100 $ “

Читайте также:   Топ 3 стратегії для просування в Instagram, якщо у вас не "фото-товар"

Є замовники і роботодавці, які з самого початку намагаються заощадити на всьому. Їх мета – зовсім не отримати бажаний результат, а отримати хоч якийсь результат, і дешевше. Часто це відбувається через незнання або коли людина просто не вірить в необхідність даних дій. В такому випадку переконувати людину – зовсім не ваша турбота, краще витратити цей час на пошуки більш вигідної пропозиції.

“Всі ці соцмережі повинні продавати! Де мої клієнти і конверсії? За що я взагалі плачу “

Соціальні мережі – не ринок, тут не торгують. І навіть якщо тут є ця можливість, вона не повинна ставати першою метою соцмереж. Головне правило соціальних мереж – люди приходять сюди не купувати, а відпочивати. І мета соцмереж для бізнесу – це створити довірчий образ, імідж, отримати лояльність клієнтів і просто познайомити людей з брендом. Сторінка в Інстаграм інформуватиме про вас і просувати ваш бренд в інформаційному просторі, але не зможе замінити відділ продажів. Грамотні менеджери і керівники повинні це розуміти і приймати.

“Нам потрібен СММ-ник, таргетолог, копірайтер і дизайнер в одній особі. Якщо ще і вхідні дзвінки будете приймати, буде плюсом.”

Читайте также:   Як врятувати репутацію після скандалу: практичне керівництво

Бракує тільки пункту про те, що така людина ще буде допомагати каву розносити і налаштовувати розсилки. В реальності SMM-менеджер повинен займатися тільки лише веденням соціальних мереж, не більше того. Якщо керівник хоче якісно виконаної роботи, не варто завалювати фахівця непотрібними йому завданнями, щоб заощадити ресурси або час. Відволікаючи людину від його основної роботи, ви ніколи не зможете отримати бажаний результат, і в підсумку лише розчаруєтеся в людині і в сфері її діяльності також.

“Для того щоб отримати роботу, пройдіть тестове: напишіть нам ваш варіант контент-плану на пів року і розпишіть детально, що б ви зробили, і ми з вами потім зв’яжемося”

Читайте также:   9 рад на 2019 щоб досягти успіху в бізнесі

На жаль, досить часто можна зустріти відверто непорядних роботодавців, які хочуть отримати все і не віддати нічого. І швидше за все, у них це вже виходило, раз схема все ще працює, але це не означає, що вони зможуть провертати подібний номер з фахівцями високого класу.

Тестове завдання може являти собою щось просте і узагальнене, на кшталт тесту на кмітливість з загальними питаннями або невелике есе. Ставити перед претендентом завдання, на опрацювання яких повинні йти дні і тижні, це в принципі не правильно. По-перше, адекватного результат не може бути. по-друге, таким способом можна цілком ймовірно домогтися одного – злякати відмінного працівника. Так що звертайте увагу на те, як з вами поводяться з самого початку.

Як бачите, не так складно відсівати недобросовісних роботодавців і замовників, потрібно лише бути уважним і працювати на совість. Успіхів!

Читайте також: ВАКАНСІЯ МРІЇ, АБО ЯК ЗАКРИТИ ПОСАДУ ЗА ТИЖДЕНЬ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.