Визнання свідоцтва на ТМ недійсним

Якщо Ви власник свідоцтва на ТМ, проте більше не бачите потреби в зареєстрованій Вами раніше ТМ, Ви маєте право в будь-який час відмовитися від свідоцтва на ТМ повністю або частково, подавши відповідну заяву до Укрпатента. Проте законом передбачені випадки, коли свідоцтво на ТМ з певних підстав визнається недійсним, і тут вже нічого не залежить від волі його власника – свідоцтво перестає діяти. Перед реєстрацією Вашої ТМ ми радимо ознайомитися з цими підставами.

Так, свідоцтво може бути визнано у судовому порядку недійсним повністю або частково у разі:
• невідповідності зареєстрованої торговельної марки умовам надання правової охорони;
• наявності у свідоцтві елементів зображення торговельної марки та переліку товарів і послуг, яких не було у поданій заявці;
• видачі свідоцтва внаслідок подання заявки з порушенням прав інших осіб.

Читайте также:   Знаменитая клетка Louis Vuitton: охраняемый товарный знак или заурядный принт?

Якщо Ваше свідоцтво було визнано недійсним і судом встановлено, що заявка була подана з порушенням прав інших осіб, суд може зобов’язати Вас відшкодувати збитки особі, якій вони були завдані внаслідок реєстрації торговельної марки з порушенням її прав.

Щоб уникнути визнання недійсним свідоцтва на ТМ, дію якого Ви не збиралися припиняти, а також зайвих витрат, пов’язаних з відшкодуванням збитків, розробкою та реєстрацією нової ТМ і т.д., ми радимо звернутися за консультацією до кваліфікованих юристів у цій галузі. Юридична консалтингова група «Яремчук і партнери» готова допомогти Вам, надавши юридичні послуги від консультацій до безпосереднього процесу реєстрації Вашої ТМ з високим рівнем професіоналізму та оперативності.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.