Що таке пріоритет товарного знака?

Пріоритет товарного знака — це тимчасова перевага заявника на реєстрацію товарного знака перед третіми особами, які бажають зареєструвати аналогічний або ідентичний товарний знак пізніше цього заявника.

Заявник має право на пріоритет попередньої заявки на таку саму торговельну марку щодо таких самих товарів і послуг або таких, що охоплюються переліком товарів і послуг, зазначених у попередній заявці, протягом 6 місяців від дати подання попередньої заявки до Укрпатенту чи до відповідного органу держави — учасниці Паризької конвенції чи Угоди про заснування Світової організації торгівлі, якщо на попередню заявку не заявлено пріоритет. Це означає, що якщо протягом встановленого терміну пріоритету заявник подасть заявку на реєстрацію точно такої ж торговельної марки в будь-якій державі-учасниці Паризької конвенції — датою подання заявки вважатиметься саме дата подачі першої заявки.

Читайте также:   Какие права вытекают из свидетельства на знак для товаров и услуг?

Також Ви як заявник можете отримати виставковий пріоритет товарного знака за датою, з якої починається відкритий показ експоната з розміщеним на ньому товарним знаком. Так, пріоритет торговельної марки, використаної в експонаті, показаному на офіційних або офіційно визнаних міжнародних виставках, проведених на території держави — учасниці Паризької конвенції чи Угоди про заснування Світової організації торгівлі, може бути встановлений за датою початку першого відкритого показу на виставці експоната, в якому використано або представлено заявлену торговельну марку, якщо заявка надійшла до Укрпатенту протягом 6 місяців від зазначеної дати.
Заявник, який бажає скористатися правом пріоритету, протягом 3 місяців від дати подання заявки до Укрпатенту подає заяву про пріоритет у встановленому законом порядку. У межах цього строку зазначені матеріали можуть бути змінені. Якщо ці матеріали подано несвоєчасно, то право на пріоритет заявки вважається втраченим, про що заявника повідомляють.

Читайте также:   Что такое Model Release?

Юридична консалтингова група «Яремчук і партнери» готова допомогти Вам, надавши юридичні послуги від консультацій до безпосереднього процесу реєстрації Вашої ТМ з високим рівнем професіоналізму та оперативності.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.