Подача заявки на видачу свідоцтва на знак для товарів і послуг

Особа, яка бажає одержати свідоцтво, подає заявку безпосередньо до Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) – уповноваженого закладу експертизи.

Заявник сам може обрати зручний для нього спосіб подання заявки: у паперовій або електронній формі. За дорученням заявника заявку може бути подано через представника у справах інтелектуальної власності або іншу довірену особу.

Заявки в електронній формі подаються за умови ідентифікації заявника (представника у справах інтелектуальної власності чи іншої довіреної особи заявника) з використанням кваліфікованого електронного підпису.
Заявка повинна стосуватися однієї торговельної марки і бути складеною українською мовою. Заявник повинен вказати наступні відомості:
• заяву про реєстрацію торговельної марки;
• зображення позначення, що заявляється;
• перелік товарів і послуг, для яких заявник просить зареєструвати торговельну марку, згрупованих за МКТП (Міжнародна класифікація товарів і послуг).
У заяві про реєстрацію торговельної марки необхідно вказати заявника (заявників) та його адресу.
Якщо реєструється колективна торговельна марка, то у заяві про реєстрацію робиться відповідна відмітка та наводиться перелік осіб, які мають право використовувати таку торговельну марку, і додається документ, що визначає умови її використання.
Якщо заявник просить про охорону кольору чи поєднання кольорів як відрізняльної ознаки свого знака, то він повинен:
• заявити про це та вказати в заяві колір чи поєднання кольорів;
• подати в заявці кольорові зображення знака;
• надати приклади використання торговельної марки, якщо позначення, що заявляється, є кольором як таким.

Читайте также:   Товарные знаки в киноиндустрии

За подання заявки сплачується збір, розмір якого встановлюється з урахуванням кількості заявників та класів МКТП, якими охоплюються зазначені в заявці товари і послуги, та особливостей заявленого позначення. Зазначений збір сплачується до дня спливу двох місяців від дати подання заявки.

Юридична консалтингова група «Яремчук і партнери» готова допомогти Вам, надавши юридичні послуги від консультацій до безпосереднього процесу реєстрації Вашої ТМ з високим рівнем професіоналізму та оперативності.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.